חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

"אל תזרקו תרופות"

20/05/2016
"אל תזרקו תרופות" (הגדל)

מתנדבי זק"א המגיעים לכל מקרה מוות מחוץ למוסד רפואי, ונמצאים עם המשפחה בשעתם הקשה על האבל בפטירת יקירם, יוצאים בקריאה לבני המשפחה של הנפטר: "אל תזרקו תרופות".

 

דווקא בזמן הקשה, אסור לנו לשכוח את האחר הזקוק לתרופות שנותרו לאחר פטירתו ומזכירים לבני המשפחה, כי לאחר הדאגה לכבוד הנפטר, ניתן להמשיך חיים של אחרים עם מה שנותר.

 

 

במסגרת המבצע משאירים המתנדבים אגרת למשפחה עם רשימת רכזי הארגון, אליהם יוכלו לפנות, על מנת שיאספו את התרופות ומוצרי הסיעוד, טיטולים, מזון לקשישים שיתכן ונותרו בבית, במטרה להעבירם למי שזקוק להן, חולים במחלות כרוניים, מחלות קשות הזקוקים לתרופות יקרות, אזרחים ותיקים ומעוטי יכולת שאינם יכולים לעמוד בעלויות של התרופות גם אם הם כלולים בסל הבריאות.

 

התרופות ומוצרי הסיעוד מועברים לארגון "חברים לרפואה" המפעיל בית מרקחת מפוקח ומאושר על ידי משרד הבריאות לחלוקת תרופות לנזקקים. עם תחילת המבצע נערך מפגש במשרדי "חברים לרפואה" בבני ברק, בו נטלו חלק ראשי שני הארגונים והשיקו את הפרויקט המשותף. לדברי רכז הפרויקט, המתנדב דרור אביטל: עד היום נאספו כמויות אדירות של תרופות שהועברו לנזקקים באמצעות "חברים לרפואה" ולולא היוזמה יתכן והיו נזרקים לפח

 

לצפייה בגלריית התמונות  לחצו כאן

 

 


עבור לתוכן העמוד