חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

במלאת 20 שנות פעילות: ראשי זק"א ת"א התברכו אצל רבה של ב"ב הגרמי"ל לנדא שעודד את פעילותם

7/10/2016
במלאת 20 שנות פעילות: ראשי זק"א ת"א התברכו אצל רבה של ב"ב הגרמי"ל לנדא שעודד את פעילותם (הגדל)

בראש המשלחת: רבה של זק"א ת"א הגר"י רוז'ה ומנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד. הגרמי"ל לנדא שיבח את הפעילות הענפה וביקש להעביר את ברכתו לכלל המתנדבים

 

לקראת השנה החדשה ולרגל מלאת 20 שנות פעילות ביקרה משלחת מטעם ארגון זק"א תל אביב אצל רבה של בני ברק הגרמי"ל לנדא והתברכה על פעילותה.

 

משלחת מתנדבי זק"א הייתה בראשות הגאון הרב יעקב רוז'ה רב זק"א תל אביב וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, ומנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד. עוד השתתפו מר ירמי נוילנדר ממייסדי הארגון, הרב חיים בן סניור, הרב שמעון רחמים ויחיאל גולדמן.

 

 

ראשי זק"א תל אביב סקרו בפני הגרמי"ל לנדא את פעילות הארגון והשמירה על צביונו כחברה קדישא העוסקת במשימות הקשות ביותר בתחום השמירה על כבוד המת. הרב רוז'ה הציג בפני רבה של ב"ב מקרים בהם מתנדבי זק"א תל אביב מימשו את שמם וסייעו בפועל בזיהוי נפטרים יחד עם המכון לרפואה משפטית ובכך מנעו הסתבכויות הלכתיות קשות. 

 

הרב לנדא שיבח את התבדלות הארגון ועמידתו על עקרונות שנקבעו על ידי מייסדיו בשמירת תקנון קשוח ומיון המתקבלים לשורותיו כשהקשר עם הרשויות הוא אך ורק אמצעי למילוי המשימה הק' של עשיית חסד של אמת.

 

הרב לנדא ביקש באמצעות חברי המשלחת להעביר את ברכתו לכלל מתנדבי הארגון ואיחולי שנה טובה וציין כי לבטח עשייה גדולה זו תעמוד להם ולעם ישראל כסניגור ליום הדין.

 

 

 צילום: יוסי רוזנבוים


עבור לתוכן העמוד