חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

חילופי מפקדים בתחנת מסובים

9/10/2016
חילופי מפקדים בתחנת מסובים (הגדל)

בטקס צנוע ומכובד שנערך היום על מדשאת תחנת משטרת מסובים, צויין חילופי מפקדים בתחנה כשסנ"צ לארי סמארה מסיים את תפקידו ועובר לכהן כסממ"ר איילון וסנ"צ אלי פינטו נכנס לפקד על התחנה המשפחתית והחמה, החולשת על בקעת אונו. בהשתתפות ממ"ז ת"א ניצב צ'יקו אדרי, ממ"ר דן נצ"מ שי אזולאי, קצינים, ראשי ערים ואורחים.

 

ראשי זק"א תל אביב ובהם מפקד זק"א סנ"צ מ' חיים נוגלבלט, מנכ"ל הארגון צבי חסיד ומפקד יחי' הג'יפים נחום קהלני השתתפו באירוע כהכרת הטוב לקצינים העובדים בשת"פ הדוק עם מתנדבי זק"א תל אביב.

 

לארי סמארה היה זה שקיבל את יחידת הג'יפים של זק"א תל אביב לתחנתו, היקצה להם משרד וטיפח את היחידה לאורך שנות קיומה, עד שהפכה ליחידה המובילה בתחום איתור, חילוץ והצלה ושרותיה נקראים מכל רחבי הארץ.

 

 

גם אלי פינטו, בתפקידו כקצין את"ן ובאחרונה כקצין אג"מ יפתח היה חם וקשוב לצרכיה של זק"א תל אביב, גיבה את המתנדבים ולשכתו היתה פתוחה לכל צרכיהם.

 

מפקד זק"א תל אביב סנ"צ חיים נוגלבלט: "אנו בטוחים כי הקבלת פנים לה זכתה זק"א ת"א בתחנת מסובים תמשיך הלאה ואף תוסיף חיל בהרחבת יחידת הג'יפים והגדלתה, אנו חבים תודה למפקד היוצא ומאחלים הצלחה למפקד הנכנס".


עבור לתוכן העמוד