חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

משטרת ישראל בחרה במתנדב זק"א כאחד ממתנדביה המצטיינים

28/11/2016
משטרת ישראל בחרה במתנדב זק"א  כאחד ממתנדביה המצטיינים (הגדל)

תעודת "מתנדב מצטיין" מטעם משטרת ישראל הוענקה למתנדב זק"א ועוזר קמב"ץ, יחיאל גולדמן. התעודה הוענקה בטקס הוקרה שנתי שנערך ליחידות המתנדבים במרחב דן של משטרת ישראל.

 

במהלך הטקס ביקשו מפקדי המרחב להביע את הערכתם לגולדמן על מסירותו וזמינותו של המתנדב שאינו בוחל בשום משימה ואף מלכד את חברי המתנדבים לשאת בעול משימות היחידה תוך מיצוי מקסימלי של יכולת הנתינה של המתנדבים למען הקהילה.

 

באירוע שהתקיים בתיאטרון היהלום בר"ג, השתתפו מאות מתנדבים מיחידות שונות, ונשאו דברי ברכה, ראש העיר בני ברק הרב חנוך זייברט ומפקד מרחב דן תנ"צ שי אזולאי שבדבריו הביע הערכה עמוקה לפעילותה של זק"א, הנושאים על שכמם עול חסד שלא כל אחד יכול להחליפם ונותנים באהבה בכל עת ובכל שעה מסביב לשעון מענה למשימות הקשות והמורכבות ביותר.

 

 

 

 

פעילות זק"א ת"א כוללת את הרצליה, תל אביב, רמת גן, גבעתיים , חולון, אור יהודה, קרית אונו ועוד, כאשר מידי יום מטפלים המתנדבים בשמירה על כבוד הנפטר ובפעילויות חילוץ והצלה.

 

כמו כן קיימת יחידת ג'יפים לאיתור חילוץ והצלה אשר בפיקודו של מר נחום קהלני. יחידת הג'יפים מונה עשרות בעלי רכב הנעה 4*4 ונותנת מענה בעיקר בעת חיפוש נעדרים באזורים מורכבים ללא גישה לרכב רגיל. מתנדבי היחידה הם ג'יפאים שמתמחים בחיפוש וחילוץ בשטחים בלתי עבירים, כמו באזורי דיונות, חוף הים, פרדסים וכד'. רובם מצוידים בציוד תאורה וציוד ייעודי למשימות חילוץ והצלה. היחידה הצליחה בשנים האחרונות להביא להישגים שמשמעותם הצלת חיים של נעדרים בסיכון גבוהה שהצליחו להביא למציאתם טרם יהיה מאוחר.


עבור לתוכן העמוד