חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

זוועה בירושלים: חמשה גופות נמצאו בדירה שעלתה באש

2/01/2017
זוועה בירושלים: חמשה גופות נמצאו בדירה שעלתה באש (הגדל)

חשד לרצח והתאבדות בירושלים: אישה בת 36 וילדות בנות 11, 9, 4 ו-11 חודשים נמצאו אחר הצהריים (יום א') ללא רוח חיים בדירה בקומה השישית בדרך חברון בירושלים. במשטרה חושדים כי האם רצחה את הבנות ולאחר מכן התאבדה. בכיבוי אש אמרו כי קיים חשד שהאם הציתה את ילדיה בעזרת חומר דליק ואז שמה קץ לחייה בתלייה.

 

הכל החל בעשן שהיתמר מחלון הדירה של בני המשפחה. צוותי כיבוי, שהוזעקו למקום בעקבות דיווח על שריפה בדירה, השתלטו על הלהבות. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום קבעו את מותן של האישה והילדות. בעיריית ירושלים ציינו כי האם לא מוכרת לשירותי הרווחה. עם זאת, במשטרה ציינו כי האם טופלה בעבר במישור הפסיכיאטרי.

 

הגופות הועברו למכון הלאומי לרפואה משפטית בתל אביב לצורך זיהוי ונסיון קביעת סיבת המוות של הבנות.

 

במהלך כל היום (יום ב') התנהל מו"מ בין המשטרה לנציג המשפחה עו"ד דרור שוסהיים ובעזרתו של רב ארגון זק"א תל אביב הרב יעקב רוז'ה, הושגה הפשרה ששלושה גופות לא ינותחו כלל ושני גופות יבוצע הליך כירוגי מוגבל.

 

לאחר ביצוע הזיהוי בסיוע רופא שינים ועריכת הבדיקה עליה סוכם בליווי ובפיקוח הרב רוז'ה, הועברו הגופות לירושלים באמבולנסים של זק"א תל אביב אשר דאגו לשמור על כבודן של הנפטרים ואמירת תפילות לעילוי נשמתן לכל אורך המסע לירושלים שם נקברו בשעת לילה בהר המנוחות שבגבעת שאול בהלוויה רווית כאב ויגון.

 

 

 

 

 

 


עבור לתוכן העמוד