חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

זק"א אבלה וכואבת על הסתלקותו של גדול בישראל

2/03/2017
זק"א אבלה וכואבת על הסתלקותו של גדול בישראל (הגדל)

ארגון זק"א פרסם הודעת אבל בחוצות עיר על הסתלקותו של אחד ממנהיגי הדור, רבה של רמת השרון, הגאון הגדול רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל, רועה נאמן לצאן מרעיתו, ליבו לב ישראל, שהיה כאב רחמן להמונים שהתדפקו על דלתו לישועה ועצה. ואף אנו כארגון זק"א בכלל וצוות רמת השרון בפרט זכה ממנו לחיבה יתירה, כשהוא מלווה ומעודד כאב העומד על עולליו ומכה בהם גדל בני גדל.

 

 

 

מידי שנה באחד מהרגלים קיים סגל פיקוד וראשי הארגון מצוות להקביל פני רבו ברגל בביתו של הרב זצ"ל ובביקורים אלו חשו בחיבתו היתרה לאנשי חסד של אמת.

בשעתו אף נחנך סניף גמ"ח אחים לצרה" בסלון ביתו ובאחד הפעמים שמתנדב זק"א, יוסף דורפמן מצוות רמת השרון, אושפז לטיפול רפואי, טרח הרב זצ"ל בגילו המופלג והגיע לבית החולים לבקרו כשהוא מפטיר בפניו "נראה כי שכינה מעל ראשך".

 

 

 

עם התקבלה הבשורה המרה בהסתלקותו של אותו צדיק בבית החולים לניאדו בנתניה, חשו מתנדבי הארגון למקום וערכו את ההלויה דרך בני ברק עד להטמנת גופתו הקדושה בבית העלמין הישן שברמת השרון בשעות הקטנות של הלילה.

צוותים של מתנדבים דאגו לכל הנצרך בהלויה כולל תאורה לשטח בית העלמין ועוד המונים ממתנדבי הארגון ליוו את המיטה אבלים וכואבים על סילוקו של צדיק שהיה להם כגלגל חמה וכטיפה של גשמים. זכותו יגן עלינו ועל כל ישראל אמן.

 


עבור לתוכן העמוד