חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

ראשי זק"א ת"א התברכו אצל רבני העיר חולון לציון 20 שנות פעילות

14/09/2017
ראשי זק"א ת"א התברכו אצל רבני העיר חולון לציון 20 שנות פעילות (הגדל)

ראשי זק"א ת"א ביקרו בבתיהם של רבני העיר חולון והתברכו על פעילותם לרגל ציון 20 שנות פעילות.

המשלחת של ראשי זק"א מחוז תל אביב ביקרה בבתי הרבנים הגאון רבי אברהם יוסף והגאון רבי יוחנן אליהו גור אריה בראשות רב הארגון, הגאון רבי יעקב רוז'ה שליט"א, חבר מועצת הרבנות הראשית. אליו הצטרפו הרב צבי חסיד מנכ"ל הארגון, יחיאל גולדמן ע' קמב"צ, הלל חמאוי ראש צוות חולון המתנדב ישראל אלירן האחראי על ליווי משפחות בימי השבעה והמתנדב ליאור הראל.

 

הביקורים נערכו במטרה לדווח על המתרחש בארגון ולהציג סיכום שנת פעילות אחת מתוך 20 שנות פעילות אינטנסיבית מאז ייסוד זק"א. ההזדמנות נוצלה גם להבעת תודה לרבנים על התמיכה העקבית בפעולותיה הנשגבות של זק"א תל אביב על פני כל השנה.

 

 

 

במהלך הביקור ליבנו הרבנים עם הגר"י רוז'ה סוגיות הלכתיות הנוגעות לתחום הפעילות של זק"א וציינו את מסירות נפשם של המתנדבים ברוח ההלכה.

 

רבני העיר האצילו מברכותיהם הלבביות על ראשי זק"א ת"א והודו על פעילותם המקדשת שם שמיים ברבים. לבקשת רבני העיר נקבעו ישיבות סדירות בין צוות חולון לרבנים לשת"פ והדרכה.

 

מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד ציין כי "חשיבות רבה יש להביא לידיעת הרבנים על היקפי הפעילות העצומים בעיר ולקבל את ברכתם למתנדבים המסורים שפועלים בכל ימות השנה 24 שעות ביממה למען השמירה על כבוד הנפטרים ולפעילויות החילוץ וההצלה. ברכת הרבנים מעניקה למתנדבים עידוד להמשך פעילות הקודש".

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד