חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

שגריר אוסטריה בישראל הביע את ההערכתו לפעילות הקודש של זק"א תל אביב

17/09/2017
שגריר אוסטריה בישראל הביע את ההערכתו לפעילות הקודש של זק"א תל אביב (הגדל)

שגריר אוסטריה בישראל מרטין ויס הביע את הערכתו לפעילות זק"א תל אביב, במהלך מפגש שקיים עם ראשי הארגון במלאת עשרים שנות פעילות בלשכתו שבשגרירות אוסטריה ברמת גן.

 

ראשי ארגון זק"א תל אביב קיימו פגישה עם השגריר מר מרטין ויס, במהלכו סקרו בפניו את הפעילות בתחום חסד של אמת ועוד מגוון שרותי קהילה שאין מי שיעשה זאת במקומנו ובהם פעילות להעברת גופות נפטרים מאוסטריה לישראל ואליה.

 

בפגישה השתתפו: הרב יעקב רוז'ה רבה של זק"א וחברה קדישא ת"א וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, ר' צבי חסיד מנכ"ל זק"א ת"א, ר' חיים נוגלבלט מפקד זק"א ת"א, חיים לורבר, סגן מפקד זק"א, יחיאל גולדמן קמב"ץ זק"א ת"א, וירמי נוילנדר ממייסדי זק"א וצוות מתנדבי הארגון.

 

 

 

 

 

 

לאחר הסקירה הציג מנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד את ההיערכות לשעת חירום. כאשר בשגרה מידי יום מטפלים המתנדבים בשמירה על כבוד הנפטר ובפעילויות חילוץ והצלה.

 

סקירה מיוחדת הועברה על פעילות יחידת הג'יפים לאיתור חילוץ והצלה אשר בפיקודו של מר נחום קהלני. יחידת הג'יפים מונה עשרות בעלי רכב הנעה 4X4 ונותנת מענה בעיקר בעת חיפוש נעדרים באזורים מורכבים ללא גישה לרכב רגיל.

 

שגריר אוסטריה הכביר במילים חמות על פעילות זק"א והודה למתנדבים בחום, הוא הדגיש כי הוא עוקב אחר פעילות מתנדבי הארגון וציין כי שמע גם על פעילותו הידועה של הרב רוז'ה והיותו בר הסמכא הבכיר בתחום הקבורה. בדבריו ציין כי היה חשוב לו להצדיע לארגון ייחודי כמו זק"א במלאות 20 שנות פעילות לארגון ובפגישה חשובה זו הוא מבקש להעביר מסר של הערכה ותודה לכלל מתנדבי הארגון על תרומתם למען הזולת ללא הבדל דת וגזע.

 

בסיומו של המפגש העניקו ראשי זק"א לשגריר מזכרת הוקרה שופר עם הקדשה אישית והודו לו על פעילותו.

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן

 

 

 


עבור לתוכן העמוד