חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין קיים מפגש הוקרה לרגל ציון 20 שנות פעילות לזק"א ת"א

12/11/2017
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין קיים מפגש הוקרה לרגל ציון 20 שנות פעילות לזק"א ת"א (הגדל)

במפגש מיוחד שהתקיים בלשכתו בכנסת, הצדיע יו"ר הכנסת יואל יולי אדלשטיין לארגון זק"א ת"א לרגל עשרים שנות פעילות למען הקהילה.

משלחת זק"א כללה את רב הארגון וחבר מועצת הרבנות הראשית הגאון הרב יעקב רוז'ה, המנכ"ל ר' צבי חסיד, מפקד זק"א חיים נוגלבלט, ע' קמב"ץ יחיאל גולדמן, ראשי צוותים ומתנדבים.

 

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין האזין לסקירה רחבה על פעילות זק"א תל אביב, היקפה ומגוון יחידותיה והשרות הניתן לציבור בחילוץ, הצלה ושמירה על כבוד הנפטרים הכוללת טיפול בעשרות אלפי מקרי חילוץ, הצלה וזיהוי קורבנות.

בדבריו ביקש יו"ר הכנסת להעביר מסר למתנדבי הארגון כי הם עושים עבודת קודש שלא כל אחד יכול להבין את העוצמה והכוחות הזקוקים לביצועה.

"דווקא אני" אמר "שעברתי תקופה לא קלה בחיי מבין היטב את השרות שאתם מעניקים למשפחות בשעתן הקשה".

 

 

אדלשטיין הרחיב על הצורך להביא לתודעת הציבור את השרות החיוני שזק"א מעניקה הן במשימת חסד של אמת וגם הפרויקט המופלא של איסוף תרופות ומוצרי סיעוד לנזקקים ומעוטי יכולת. "הדבר קשה כפליים עם הצניעות והענווה המאפיינת את זק"א תל אביב" ציין.

במהלך המפגש יצא יו"ר הכנסת מגדרו לכבד את חברי המשלחת ואף ערך עימם צילום ממלכתי משותף.

 

מנכ"ל זק"א ת"א ר' צבי חסיד הודה ליו"ר הכנסת על ידידותו רבת השנים ואמר "אנו מודים לך על ידידות אמיצה רבת שנים והצדעתך מעניקה כוחות למתנדבים אשר רואים את ההוקרה הרבה".

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד