חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

נשיא המדינה העניק אות מתנדב מצטיין למתנדב זק"א ת"א יחיאל גולדמן

23/04/2018
נשיא המדינה העניק אות מתנדב מצטיין למתנדב זק"א ת"א יחיאל גולדמן (הגדל)

מתנדב זק"א תל אביב יחיאל גולדמן התעטר באות מתנדב מצטיין על ידי נשיא המדינה מר ראובן ריבלין. האות הוענק במסגרת תחרות שנתית של "העובד המצטיין" ובו זכה מתנדב זק"א תל אביב עם עוד 25 מהמתמודדים מתוך אלפים שהגישו מועמדות.

 

הזכייה מלמדת על הערכה העמוקה של החברה הישראלית לפעילותה של זק"א תל אביב. לאחר שוועדה מקצועית בהם חברים נציגי משרד הכלכלה, נציג ההסתדרות, נציג נציב שרות המדינה ועוד בחרו במתנדב פה אחד כראוי לקבל את האות מנשיא המדינה.

 

בין יתר הזוכים עובד התעשייה האווירית, רשויות מקומיות ומפעלים גדולים במשק. בטקס שנערך בבניני האומה, ציין מנחה האירוע חלק מנימוקי הועדה המקצועית לבחירתו של מתנדב זק"א יחיאל גולדמן.

"יחיאל גולדמן מכהן כקמב"צ וראש צוות לילה ובכך הוא אחד מעמודי התווך שמניע את מערכת החסד הזו ששמה זק"א תל אביב. למרות היותו איש עסוק לפרנסתו, יגיע כפים, אב לחמשה ילדים בלעה"ר, נטל על עצמו את המשימות הקשות ביותר בארגון בהתנדבות מלאה ולעולם לא יסרב ולעולם לא יאמר לא למשימת חסד.

יחיאל מתנדב למופת, בשקט ובצנעא, פועל מידי יום ללא לאות, במסירות ובנאמנות, בהקרבה ללא גבול, נותן מזמנו, מהונו ומכוחות הנפש שלו הבלתי נדלים. מתמודד עם כל אירוע הקשה ככל שיהיה מבלי להתחשב בצרכיו האישיים כלל כשלמולו טובת הזולת ועזרה לכלל."

 

 

"במעשיו מקדש שם שמים ברבים, מחבר בין מגזרי האוכלוסייה השונים בדאגתו לכל אחד ואחת, אהוב על חבריו ונערץ על מתנדבי יחידת זק"א תל אביב. עושה מה שאף אחד אחר לא יעשה במקומו בנתינה ובאהבה, משקיע מעל ומעבר למצופה מאדם מן השורה ומהווה סמל ודוגמא אישית למתנדב למען הקהילה. ראוי הוא לפי כל קנה מידה להיבחר בתואר "העובד המצטיין".

 

בטקס החגיגי בבנייני האומה השתתפו מנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד מפקד זק"א תל אביב חיים נוגלבלט וראשי צוותים שהגיעו לברך את המתנדב יחיאל גולדמן על זכייתו. מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד בירך את המתנדב ואמר "יחיאל גולדמן הוא אחד המתנדבים המסורים ביותר, והוא עושה עבודת קודש לצד שאר מתנדבי הארגון, ואנו מברכים אותו על ההכרה הלאומית לפעולתו.


עבור לתוכן העמוד