חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

נשלמות ההכנות למחנות נופש שע"י " זק"א ישראל - ילדים של החיים" לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים

19/07/2010

מאות פניות של משפחות נפגעי טרור ותאונות דרכים מרחבי הארץ שטפו את משרדי זק"א בשבועות האחרונים. המשפחות ביקשו ליטול חלק במחנות הנופש אותם מארגנת זק"א זו השנה השביעית. מחנות שהצליחו ליצור לעצמן מוניטין ושם טוב בזכות ההצלחה שהיתה מנת חלקן בשנים הקודמות.


עקב ריבוי הבקשות נאלצו בזק"א לבחור בין הבקשות ואחר סינון יסודי ורב חשיבה רשמו למחנות הנופש את המקרים הקשים יותר של נפגעי הטרור ותאונות דרכים.

הילדים שמצפים ומחכים להגיע למחנות הנופש שע"י זק"א ישראל הינם ילדים שנפגעו בפיגועי טרור ותאונות דרכים, ילדים שחוו שכול ויתמות, ילדים שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים, או נטבחו בפיגועי טרור, ילדים שהם עצמם נפצעו ונשארו נכים ומצולקים בנפשם ובגופם, ילדים שהיקר והתום שלהם נהרס ברגע אחד של פיגוע טרור או בשנייה גורלית של תאונת דרכים.

כאמור, ההכנות המאסיביות הכרוכות בניהולו הלוגיסטי של מחנות הנופש נמצאות לקראת סיום וביום רביעי 28 ביולי יצא המחזור הראשון אשר ימנה למעלה מ- 100 ילדים, הילדים יצאו למחנות הנופש באילת שם ייהנו מ-3 ימים רצופים של חוויות ייחודיות ובילויי הנאה, בלווי צמוד של עובדים סוציאליים וקבוצת מתנדבי "זק"א ישראל".

השנה ישולבו ילדים נפגעי תאונות דרכים בפרויקט החדש שיוצא לדרך "שגרירים של זה"ב" ילדים נפגעים מסבירים ומזהירים על תאונות דרכים, את תחילת הפעילות של הפרויקט יחלו במחנות הנופש.

מארגני המחנה שקדו רבות בימים אלו ולהעשיר את סדר היום בפעילויות מגוונות, אטרקציות מדהימות ותוכניות מעניינות שישכיחו מהילדים ולו מעט מן הסבל והטרור שפקד אותם ומלווה אותם בחיי היומיום. חיוך של ילד יתום, פצוע או אח שכול שווה המון!!

 


עבור לתוכן העמוד