חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

לקראת ראש השנה וחגי תשרי יחולקו ע"י זק"א ישראל מאות סלי מזון למשפחות נפגעות טרור ותאונות דרכים

10/08/2010

זק"א ישראל יוצאת לקראת ראש השנה וחגי תשרי במבצע רחב היקף של חלוקת מאות סלי מזון למשפחות נפגעות טרור ותאונות דרכים מכל רחבי הארץ הזקוקות לתמיכה ועידוד במיוחד בשעת חג ושמחה.
 
כשקורה אסון, פיגוע או תאונת דרכים ול"ע אחד מבני המשפחה נהרג או נפצע קשה החיים לא חוזרים למה שהיה לפני כן, המשפחה מתמודדת עם אובדן ושכול, התמודדות יום יומית במצבי החיים השונים - עבודה, ילדים, משפחה והחיים מסביב.

 

לפעמים אחד מבני המשפחה לא חוזר לעבוד ואין פרנסה... או במצב אחר כאשר אחד מבני המשפחה מאושפז ויש צורך לסעוד אותו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ולפעמים זה גם נמשך כמה שנים... מתי ילכו לעבודה? ואם ילכו לעבודה, כבר כמה כוח נשאר לעבוד? מהיכן ישלמו את כל ההוצאות הרפואיות שלא נגמרות? איך נראים חיים כאלו, כשחצי משפחה בבית חולים ובבית מי יעזור להתמודד עם כל מה שנשאר?!
 
לאחר ההצלחה וברכות התודה מצד המשפחות במבצעי חלוקת סלי המזון בחגים הקודמים, ראתה הנהלת הארגון צורך חשוב להמשיך לקיים את החלוקה למען המשפחות הזקוקות לתמיכה זו, מתוך ראיה והבנת המצב הקשה לה נקלעות משפחות נפגעות טרור ותאונות דרכים, ועל מנת לגרום להם למעט עידוד ושמחה בחייהם הקשים.

 

לתרומת סל מזון לחץ/י כאן

 


עבור לתוכן העמוד