חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

מתנדבי זק"א ת"א עשו חסד עם החיים

10/03/2011
הגדל

מתנדבי זק"א תל אביב רגילים שידיהם עמוסות פעילות בתחום חסד של אמת, חסד שנעשה עם המתים ללא תשלום גמול. נראה שהפעם השיגו המתנדבים דרגה נוספת של עשיית חסד עם הזולת, כשבמקרה הזה מדובר בחסד עם החיים ובשיפור תנאי החיים של משפחה נזקקת.

הכל התחיל בפנייה חריגה של קצין בכיר באת"ל משטרת מחוז תל אביב לקמב"צ זק"א יצחק שינפלד, שסיפר אודות אזרחית עובדת משטרה אם לארבעה עוללים רכים, החיה בדלות נוראה בדירה שכורה ביפו ובמסגרת הסיוע הוא מחפש מתנדבים לסיוד הדירה כדי שיוכלו לחיות בה בתנאים משופרים יותר.  ההענות החיובית, לאחר משאל קצר בקרב המתנדבים, לא אחר לבוא ואכן השבוע במבצע בזק פשטו מתנדבי זק"א תל אביב על הדירה בניצוחם של צוות יפו, המתנדבים ראובן יוספי ויוסף כבודי, לבושים בסרבלים לבנים שבדרך כלל משמשים בזירות אסון וערדליים לרגליהם וצבעו את הדירה מהחל ועד כלה בהתלהבות של חסד והתנדבות למען הזולת. העבודה נעשתה באופן מקצועי ואסתטי על מנת שהמשפחה תוכל לחזור לבית מואר ונעים לשהייה בין כתליו.

ק' אק"מ מרחב דן, רפ"ק יוסי ראובני, שיבח את יחידת זק"א תל אביב על היוזמה וציין כי עצם הפנייה דווקא ליחידת זק"א תל אביב ולא ליחידות התנדבות אחרות במשטרה מלמד יותר מכל על האמון הרב שנותנים ביחידה וביכולות מתנדביה.

מתנדבי זק"א ת"א בעת צביעת הדירה

מתנדבי זק"א ת"א בעת צביעת הדירה

 


עבור לתוכן העמוד