חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

זק"א נפגשה עם מפקד מחוז תל אביב

9/10/2011
הגדל

לקראת ראש השנה, זומנה יחידת זק"א תל אביב למפגש של היכרות ונימוסין עם מפקד המחוז הנכנס ניצב אהרון אקסול, המכיר את היחידה ועבודתה עוד מימיו במחוז בתפקידיו הקודמים. טיבה של פגישה זו היא גם פועל יוצא מהיותה יחידה מתנדבת מצטיינת, הפעילה בשטח יום יום ונפגשת עם העומד בראש המערכת המשטרתית, המפעילה הישירה בשטח ואחראית על זירות אסון.
בפתיחת הישיבה כובד רב היחידה, הרב יעקב רוז'ה, אשר הודה על עצם קיום המפגש ופרס את פעילותה של היחידה. לאחריו שרטט קוים לאופיה מעת היווסדה, מפקד היחי' רפ"ק מ' חיים נוגלבלט. סקירה על מבנה היחידה, משימותיה ופעילויותיה נמסרה על ידי מנכ"ל הארגון המ' צבי חסיד, שהעלה אף מספר תובענות לצורך פעילותם הסדירה של המתנדבים.
ק' אח"מ תל אביב נצ"מ איתמר עומייסי, סיפר לממ"ז על השת"פ ההדוק של זק"א ואח"מ, הם הפכו לחלק בלתי נפרד בכל תרגיל ובכל אירוע, הוא שיבח את שנות עבודתו מול מפקדי היחידה לקראת סיום תפקידו וסיפר על אירוע הפרידה שנערכה לו על ידי זק"א.
דברים בשבח יחי' זק"א השמיע אחריו רב המחוז, רפ"ק הרב אליהו קב, שסיפר איך רק לאחרונה באירוע פטירת 2 אנשי משטרה ובקריאה אחת לזק"א כל הפרוצדורה טופלה על הצד היותר טוב.
סיכם את הדברים השמיע מפקד המחוז תוך התייחסות לדברים שנשמעו, "אתם חלק מהמשפחה וזה כבר מובן מאליו. עבודת הקודש שאתם עושים, מי שלא בתוך המערכת ורואה לא יוכל להבין, כי לא כל אחד יכול לטפל ביראת קודש ובמלוא הכבוד כפי שאתם עושים". מפקד המחוז הביע עמדתו בענין בקשות חס"מ של המשטרה במסגרת חקירות אירועים וניתוח לאחר המוות וביתר הנקודות המבצעיות שהועלו וסיים בכך ששיתוף הפעולה יימשך לתועלת ולשיפור עבודת זק"א.
עוד השתתפו: ס' מפקד זק"א פקד חיים לורבר, המ' ערן קוזחי, הרב חיים רכניצר, יו"ר ילדים של החיים יחזקאל שבקס וקמב"צ זק"א יצחק שינפלד.

לכל הכתבות


עבור לתוכן העמוד