חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

להקביל פני רבו ברגל

23/10/2011

במהלך חול המועד של חג הסוכות ביקרו בסוכותיהם של רבני מחוז תל אביב משלחת נכבדה של יחידת זק"א מחוז תל אביב בראשותו של רב היחידה, הגאון רבי יעקב רוז'ה שליט"א, חבר מועצת הרבנות הראשית, מפקד היחידה, הר' חיים נוגלבלט, המנכ"ל הרב צבי חסיד ומתנדבים.

מסורת הביקורים מתקיימת מזה מס' שנים וכך גם השנה נערכו הביקורים במטרה לדווח על המתרחש ביחידה וסיכום הפעילות לשנת תשע"א. ההזדמנות נוצלה גם להבעת תודה למארחים על התמיכה העיקבית בפעולותיה הנשגבות של זק"א תל אביב על פני כל השנה.

הביקו רהראשון החל בסוכת מרן הרב הראשי, הגאון רבי ישראל מאיר לאו שליט"א, כאשר משלחת זק"א כללה את: הרב יעקב רוז'ה, הר' חיים נוגלבלט, מפקד זק"א, הר' צבי חסיד, מנכ"ל זק"א תל אביב,  הר' חיים לורבר, ס' מפקד זק"א, הר' יצחק שינפלד, קמב"ץ,ירמי' נוילנדר והמתנדבים: שמעון רחמים ורחמים טולמסוב. הרב הראשי קיבל את האורחים בחביבות רבה ובהערכה עמוקה לפועלה של היחידה.

משם המשיכה פמליית זק"א למעונו של כ"ק האדמו"ר מביטשקוב שליט"א ביפו שהאציל מברכתו על ראשי זק"א ושיגר ברכה למתנדבים.

סבב הביקורים המשיך אצל רב העיר רמת גן הגאון הרב יעקב אריאל, שקיים דיון בנושא תרומת אברים וקיבל סקירה מפי המתנדב הרב שניאור גול מר"ג והמת' אביחיל צדוק על פעילות היחידה בעיר. כן הועלה זכרו של המתנדב המסור הרב אמנון ששון ז"ל שהיה מזכיר המועצה הדתית והתנדב רבות ביחידה. לאחריו עלתה המשלחת לסוכת רבה של גבעת שמואל הגאון הרב יעקב יוסף זינגר, הרב הישיש הטריח את עצמו לקבל את אנשי זק"א כשהוא מציין את התפעלותו מהכוח הנפשי שבפעילות זק"א ואף ליווה את מבקריו ביציאתם מתוך הערכה וכבוד. 

את מסכת הביקורים סיימו בגני תקוה, אצל הרב הראשי הגאון הרב יחיאל ברזילי, ולאחריו נתקבלו לברכה בסוכת כ"ק האדמו"ר מסאסוב שליט"א שאף הוא האציל מברכתו על המשתתפים וציין כי מכיר אישית את הצוות המקומי בראשותו של הרב חיים קיסר והרב חיים צבי הלוי.

 

 

 

 

                

                


עבור לתוכן העמוד