חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

גיליתי יחידת מתנדבים שעושה גדולות ונצורות

6/02/2012
גיליתי יחידת מתנדבים שעושה גדולות ונצורות (הגדל)
במסגרת הרה ארגון במשטרת ישראל, מיום 01 בדצמבר 2011, בוטל אגף קהילה ומשטרה (אק"מ) והתמזג עם אגף המבצעים (אג"מ), כיום גם יחידות זק"א בארץ מופעלים על ידי קציני מתנדבים בגוף נפרד ועצמאי ת.פ. אג"מ. כאשר ראש אגף מבצעים במ"י ניצב ניסים מור, מינה את ק' חילוץ ארצי רפ"ק עופר שחר להיות האחראי על יחידות זק"א בארץ.
על מנת להכיר את יחידות זק"א בארץ, החל רפ"ק שחר לערוך ביקורים בבסיסי היחידות ולפני מס' ימים היה אורח של יחידת זק"א מחוז תל אביב, בבור, בסיס המתנדבים, ברח' אשל אברהם 15 בני ברק, אליו נלווה ק' מתנדבים במגזר החרדי, הפועל רבות למען זק"א, רפ"ק גרשון וינגורט וכן השתתף רס"מ יוסי הגר, ק' העיר בני ברק.
במהלך הביקור נמסרה על ידי מפקד זק"א ת"א רפ"ק מ' חיים נוגלבלט סקירה על פעילות היחידה, הוצגה מצגת מרשימה על פעילות זק"א וכן הוגש דו"ח שנתי לסיכום שנת פעילות 2011 של היחידה על מגוון פעולותיה. מנכ"ל זק"א תל אביב הרב צבי חסיד הציג את הצרכים של היחידה ולאחר מכן השמיעו דברים כל אחד ממבטו ראשי צוותים ומתנדבים שהשתתפו במפגש.
האורח שהתרשם עמוקות, לא יכל להסתיר את התרגשותו לנוכח העשייה הברוכה למען הקהילה, לה התוודע לראשונה בהיקפה ובמגוון שלוחותיה, וכך ציין בדבריו "גיליתי יחידת מתנדבים העושה גדולות ונצורות מבלי לנקר עינים", תוך שהוא מבטיח להיות שגריר טוב עבור זק"א במסדרונות המשטרה. לאחר מכן ערך סיור במחסן הציוד, עיין בתיקי מתנדבים ושמע על הערכות זק"א תל אביב לשעת חרום.
 

 

 לגלריית תמונות

 

 


עבור לתוכן העמוד