חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

"המתנדב המצטיין"

20/05/2012
"המתנדב המצטיין" (הגדל)

קרוב לאלף איש הגיעו להשתתף ולחלוק כבוד לאלו שנבחרו כמצטיינים בתחרות "העובד המצטיין" שנערכת מזה 36 שנים על ידי עיתון "ידיעות אחרונות", על שם נח מוזס ז"ל, העורך הראשון של העיתון "ידיעות אחרונות". בין מקבלי צל"ש שר הפנים היה המתנדב המסור והנמרץ מצוות בת ים, ניר דורפמן, אשר כל מי שמכירו יגיד כי הוא הטוב בין הטובים והמצטיין גם בין המצטיינים.

כמה סמלי שאירוע זה היה בדיוק ביומם של אנשי "חסד של אמת" ביום ז' באדר. ואכן מיד לאחר הטכס שהתקיים באולם סמולרש באוניברסיטת תל אביב, הגיע ניר לסעודת המצווה לכבוד מוצאי ז' באדר של מתנדבי זק"א תל אביב והתקבל בתשואות. גם הרב לאו שהיה בסעודת המצווה בירך את ניר על קבלת הצל"ש והפרס לצידו.

שר הפנים הרב אלי ישי, אמר לניר בעת הענקת הפרס, "הינך מקדש שם שמים בעשייתך, שמעתי עליך גדולות ונצורות". בנאומו בפני באי הטכס אמר השר ישי: "כל שנה מחדש אני אומר: איזהו אדם, שמה שעומד לנגד עיניו הוא איך להיטיב עם החברה", "אהבת הכלל, דאגה לזולת ומסירות נפש, זה מה שגלום בעם הזה. אני בא לטכס בשם ממשלת ישראל, ואתם יכולים להיות גאים. מי שנבחר הוא הטוב שבטוב".

את הפרסים העניקו ל-33 הזוכים, סגן רה"מ ושר הפנים הרב אליהו ישי, העורך האחראי של העיתון "ידיעות אחרונות", ארנון מוזס וחברי ועדת השיפוט העליונה.


עבור לתוכן העמוד