חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

המכון לרפואה משפטית מביע הערכה לזק"א

12/08/2012
המכון לרפואה משפטית מביע הערכה לזק"א (הגדל)

בטקס צנוע בחרו במכון לרפואה משפטית באבו כביר להביע הוקרה וההערכה למתנדבי זק"א מחוז ת"א, הפועלים ככח עזר בשגרה ובאירועי אסון המוני במכון לרפואה משפטית ובכך מסייעים ודואגים לשמירה על כבוד ושחרור הנפטרים כמה שיותר מהר לקבורה.

לאחר הפיגוע הנורא בבורגס שבבלוגריה, הוזעקו המתנדבים בראשות רב זק"א ת"א הרב יעקב רוז'ה לקלוט את הנפטרים משדה התעופה ולהכינם לקבורה לבוקר יום המחרת.

מתנדבי זק"א התייצבו ועמלו במהלך הלילה בטיפול בגופותה נרצחים ועל כך בחרו במכון לציין זאת כתחנה בעשייה הגדולה המתרחשת כל השנה מאחורי הקלעים במכון על ידי זק"א תל אביב והעניקו תעודת הוקרה למתנדבים החתומה ע"י הרופא המשפט יהראשי במכון פרופ' יהודה היס.

הרב רוז'ה ציין באירוע כי המתנדבים באים לקיים את מצוות חסד של אמת וזו רק הזדמנות להביע את התודה של אנשי המכון על עבודתם המסורה, המקצועית שנעשית בכבוד הראוי. פרופ' היס ציין כי חבל שהציבור לא יודע על העשייה הגדולה שלכם כאן במניעת ניתוחי מתים ושמירה על כבוד המת. כן הביע תודה בשם הנהלת המכון מר ציון מליחי, אמרכל המכון ואמר כי המתנדבים הם חלק מהתקן הקבוע במכון.

 

בתמונה:

 

פרופ' יהודה היס, הרב יעקב רוז'ה שליט"א, מנכ"לזק"א מחוז ת"א הר' צבי חסיד, אמר כל המכון מר ציון מליחי ומתנדבי זק"א מחוז ת"א במכון לרפואה משפטית.

 

לגלרית תמונות


עבור לתוכן העמוד