חדשות- פנימי
תרומות - פנימי
ניוזלטר פנימי

יחידת ג'יפים על גלגלים

4/10/2013
יחידת ג'יפים על גלגלים (הגדל)

במסגרת הפעילות של צוות אית"ן -יחי' הג'יפים, מקדישים המתנדבים מעת לעת פעילות וולנטרית מיוחדת לטובת ארגונים שונים הפועלים בקהילה. גם הפעם היתה פניה ומיד הרימו הפקה, כפי שרק הם יודעים לעשות.

 רשות הדיבור לשי ארבל, העומד בראש הקבוצה בעלי הרכב 4x4 עם לב רחב עוד יותר, היחידה העילית בזק"א תל אביב: "קבלתי פנייה מארגון "בית הגלגלים" סניף ירושלים אשר נמצאים במחנה קיץ בהרצליה. הם סיפרו שלחברים בארגון, נוער בכיסאות גלגלים, אין מספיק פעילות במחנה הקיץ והם זקוקים לאטקרציה מיוחדת, שאלו אם נוכל לעשות להם טיול ג'יפים קטן. עניתי שאם אנחנו עושים, אנחנו עושים מכל הלב. תאמתי איתם תאריך ושעה והמרתון התחיל. העברתי את ההודעה בין המתנדבים. הוחלט לעשות להם טיול ג'יפים מהרצליה לתל חדיד. בתל חדיד הכנו להם הפתעה. המקום ביער בטבע היה מסודר כמו גן אירועים. שולחנות וכסאות. שולחנות ערוכים בסלטים, שתייה, פיתות וכל טוב. במקביל הכינו ארוחת ערב על האש ולבסוף קינוחים. השתתפו 18 נערים ונערות מרותקים לכיסאות גלגלים (היה צורך לפתור את בעיית השינוע של הכסאות החשמליים שלא מתקפלים) בנוסף השתתפו כעשרים בני משפחה ועשרים חונכים ואנשי צוות של "בית הגלגלים".

מהיחידה היו 30 ג'יפאים, רובם הסיעו את הילדים והמשפחות, חלק עסקו בשינוע הכיסאות וחלק הגיעו ישירות לתל חדיד להרים במקום את ההפקה. היתה הפעלה, היה דיון פתוח שבהם הנוערים/ות התעניינו על פעילות היחידה ובעיקר היה מוזיקה ושמח. תודה לה' שזיכה אותנו לעשות את זה שוב. חזרנו עייפים אך מאושרים".

 

 

 

לגלריית תמונות


עבור לתוכן העמוד