חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

המתנדב המצטיין לשנת 2013

5/03/2014
המתנדב המצטיין לשנת 2013 (הגדל)

מתנדב זק"א תל אביב ערן קוזחי, המכהן כמפקד בסיס זק"א בהרצליה היה בין אלו שקיבלו פרס "העובד המצטיין" לשנת 2013 בתחרות "העובד המצטיין" שנערכת מזה 38 שנים על ידי עיתון "ידיעות אחרונות", על שם נח מוזס ז"ל, העורך הראשון של העיתון "ידיעות אחרונות".

  

 טקס הענקת הפרסים התקיים בבניני האומה בירושלים במעמד נשיא המדינה מר שמעון פרס, שר האוצר יאיר לפיד, נשיא התאחדות התעשיינים צביקה אורן, עורך ידיעות אחרונות רון ירון, ונציב שרות המדינה משה דיין, בנוכחות מאות איש, בני משפחה וחברים לעבודה של 26 מקבלי הפרס.

 

המתנדב ערן קוזחי, נבחר בין אלפי מועמדים לקבלת הפרס. ועדת הפרס נימקה את החלטתה בבחירתו: "איש חסד של אמת, המתאפיין בהענקת עזרה לזולת מכל לבו, לעזור ולסייע ככל האפשר גם במצבים הדורשים תעצומות נפש אדירות. הוא נמצא עם היד על הדופק לכל מקרה. ערן מצליח להתמודד עם כל אירוע קשה ככל שיהיה מבלי להתחשב בצרכיו האישיים כלל. כל עשייתו בשקט ובהצנע לכת. במעשיו נאהב על הבריות, מחבר בין מגזר האוכלוסיה השונים בדאגתו לכל אחד ואחת, כן יירבו כמותו".

 

 

 

את מגן ההוקרה והפרס כובד שר האוצר יאיר לפיד להגיש למתנדב זק"א. שר האוצר התרגש ואמר לו: "אתם באמת עושים עבודת קודש, כל הכבוד לכם".

 

 נשיא המדינה אמר בברכתו: "באתי לברך את המצטיינים ולהגיד שזו תרומה אמיתית לא רק למשפחות ולגופים שבהם אתם עובדים אלא למדינה כולה".

 

באירוע השתתפה משלחת מחבריו לארגון זק"א תל אביב: המנכ"ל צבי חסיד, קמב"צ זק"א יצחק ישנפלד, מפקד בסיס ב"ב יעקב שילר ואחראי מתנדבים שמואל קלמן.

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד