חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

סגן שר הדתות בביקור בזק"א תל אביב

12/05/2014
סגן שר הדתות בביקור בזק"א תל אביב (הגדל)

" הכוח המניע שלכם זה ההתנדבות וקידוש ה' שאתם עושים, אני רואה בכם שותפים איתנו לדרך בכל מערך החירום של מדינת ישראל"

 

סגן שר הדתות הרב אלי בן דהאן הגיע לסיור היום בשעות אחה"צ בבסיס מתנדבים ותחנת ריכוז חללים המופעל על ידי זק"א תל אביב במתחם רידינג בתל אביב.

 

 בביקורו סייר סגן השר במתחם המתוכנן לשמש כאתר זיהוי בעת חרום או באסון לאומי, התרשם מהתרגולות שנעשו במקום ועל הצרכים להשמשת המבנה באופן תקין לצורך מוכנות לשעת חרום.

 

 את פני האורח קידם בדברים רב זק"א ת"א וחבר מועצת הרה"ר הרב יעקב רוז'ה, שעמד על ייחודיותה של זק"א ת"א. סגן השר קיבל סקירה מקיפה על פעילותה של זק"א תל אביב וכן הוצגו חלק מהאמצעים העומדים לטובת המתנדבים, אמבולנסים, אופנועים ונגררים. סקירה מיוחדת מסר מפקד יחידת הג'יפים של זק"א תל אביב נחום קהלני, על פעילותה של יחי' הג'יפים וההישגים שהביאה תוך שת"פ במסגרת המשטרה.

 

 

בנאומו פנה סגן השר למנהלי הארגון ולעשרות המתנדבים שנכחו במקום:

 

 "שמחתי לראות את הפעילות המרגשת שלכם, נפתחו לי העיניים כשהגעתי לפה וראיתי את היקף הפעילות, הכוח המניע זה ההתנדבות והקידוש ה' שאתם עושים, אני אשמח לעמוד לימינכם ולסייע לכם, אני רואה בכם שותפים איתנו לדרך בכל מערך החירום של מדינת ישראל".

 

 בסיור השתתפו: מפקד זק"א ת"א חיים נוגלבלט, מנכ"ל זק"א ת"א צבי חסיד, הרב המחוזי של מטרת ת"א רפ"ק הרב אליהו קב, קמב"ץ זק"א ת"א יצחק שינפלד, ק' זיהוי מרחב ירקון רפ"ק אלי הורן, ס' מפקד זק"א חיים לורבר ומנכ"ל ח"ק הרצליה יצחק פלח.

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד