חדשות- פנימי
ניוזלטר פנימי
תרומות - פנימי

מסיבת חנוכה וערב הדרכה למתנדבי זק"א

16/12/2014
מסיבת חנוכה וערב הדרכה למתנדבי זק"א (הגדל)

ערב הדרכה למתנדבי זק"א ת"א התקיים לכבוד חג חנוכה, בהשתתפות מתנדבים רבנים ואישי ציבור.

 

בערב ההדרכה שהתקיים בבסיס זק"א בבני ברק, השתתפו בין היתר: הרב יעקב רוז'ה, רב זק'"א ת"א, ח"כ יואב בן צור מש"ס, מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד, מפקד זק"א ת"א סנ"צ מ' חיים נוגלבלט, קציני משטרה ומתנדבי זק"א ת"א.

 

הרב רוז'ה מסר הדרכה הלכתית למתנדבים על מספר נושאים רלוונטיים העומדים בראש סדר היום בעבודה השוטפת והנוגעים לפעילות בימי החנוכה.

 

 

 

ח"כ יואב בן צור מש"ס אמר במהלך האירוע: "כבוגר יחידת זיהוי חללים, עברתי כמה אסונות כמו אסון צהלים ואסון המסוקים, אני יודע ומעריך את עבודת הקודש שאתם עושים. מדובר בעבודה קשה נפשית ופיזית ורק מי שעסק בנושא, יודע עד כמה. אני מעמיד עצמי לשירותכם ואשמש כתובת לכל דבר שיידרש".

 

מפקד זק"א תל אביב בירך אף הוא את המתנדבים ואמר: "פעילותם של המתנדבים היא פעילות קודש. חסד של אמת כפשוטו. המתנדבים מקדישים מזמנם לטובת עשיית חסד עם הנפטרים ובמקביל גם לחילוץ והצלת חיי אדם, ואני מלא הערכה להם ולבני משפחותיהם".

 

במהלך האירוע נפרדו המתנדבים מקצין אג"מ מרחב דן סנ"צ יגל פינק שעבר לכהן כמפקד תחנת שכונות בתל אביב והעניקו לו חנוכיה מהודרת עם הקדשה מרגשת. בדברים שהשמיעו מנכ"ל הארגון ורב הארגון הביעו את הערכתם לקצין על שיתוף הפעולה הפורה למען המשימה של חסד של אמת ואיחלו לו הצלחה בהמשך הדרך.

 

לצפייה בגלריית התמונות לחצו כאן


עבור לתוכן העמוד