זיהוי קורבנות אסון - זק"א ת"א
מתנדבי זק"א תל אביב עלו ביום ז' באדר על קבריהם של אלו שטופלו על ידם במהלך השנה בבי"ע נחלת יצחק, אמרו סליחות וביקשו סליחתם שמא לא נהגו בהם כבוד, ולאח מכן עלו המתנדבים על קברו של הצדיק משטפנשט ונשאו תפילה על הפרט והכלל.
צילום: אסף ברזינגר דוברות זק"א ת"א .
(2 תמונות)
גבר נפל מגובה בגני תקווה. מותו נקבע במקום צוות זק"א תל אביב טיפל בגופה ובממצאים.
צילום: דוברות זק"א ת"א .
(2 תמונות)
ח"כ אורן חזן, חבר ועדת הפנים וועדת הכספים של הכנסת, היה אורח זק"א ת"א וסייר בבסיס מתנדבים ברידינג. במהלך הסיור התרשם ח"כ חזן מהיקף הפעילות, עמד על האמצעים העומדים לרשות הארגון והבטיח את עזרתו לקידום העשייה הברוכה של זק"א ת"א
צילום: אסף ברזינגר דוברות זק"א ת"א .
(5 תמונות)
מתנדבי זק"א ת"א השתתפו בתרגיל המדמה אסון תעופה בשדה דב. תוך שיתוף פעולה מול כוחות הצבא, משטרה, והחוקר הראשי של משרד התחבורה.
צילום: דוברות זק"א ת"א .
(4 תמונות)
מתנדבי זק"א ת"א ערכו קורס חילוץ והצלה במסגרת אגד יחידות החילוץ של כפר שמריהו-הרצליה-רמת השרון. בבית ספר לחילוץ והצלה של פקע"ר בסיומו קיבלו המתנדבים תעודת מחלץ 02.
צילום: אסף ברזינגר דוברות זק"א ת"א .
(18 תמונות)
שר התקשורת איוב קרא ביקר במטה זק"א ת"א ושיבח את עבודת הקודש של המתנדבים
צילום: אסף ברזינגר דוברות זק"א ת"א.
(11 תמונות)
תושב אלעד בן 35 אב לשבעה נהרג אמש (מוצ"ש) בת"ד קטלנית על כביש 5 לכיוון מורשה. מתנדבי זק"א תל אביב טיפלו בהרוג ובממצאים  ודאגו לשחרורו לקבורה מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר.
צילום: דוברות זק"א ת"א.
(5 תמונות)
מתנדבי זק"א תל אביב תירגלו עם עירית רמת גן ורשות פס"ח עליונה במשרד הפנים הפעלת תר"ח (תחנת ריכוז חללים) מקומי ברמת גן בעת אסון לאומי
צילום: יעקב כהן. ודוברות זק"א ת"א.
(16 תמונות)
גופת אלמוני אותרה בהר הזבל בחיריה. מתנדבי זק"א תל אביב פעלו לצד מז"פ בחילוץ הגופה והעברתה למכון הלאומי לרפואה משפטית באבו כביר.
צילום: דוברות זק"א ת"א .
(2 תמונות)
צילום: אסף ברזינגר דוברות זק"א .
(6 תמונות)
אישה נפלה מגובה במגדלי ב.ס.ר. בב"ב. מותה נקבע במקום צוות זק"א תל אביב טיפל בגופה ובממצאים.
צילום: דוברות זק"א ת"א .
(3 תמונות)
אמש באישון ליל רוכב אופנוע נהרג שהתנגש בתחנת אוטובוס בהרצליה רח' הרב קוק. מתנדבי זק"א תל אביב  טיפלו בנפטר ואספו את הממצאים לקבורה.
צילום: דוברות זק"א ת"א .
(3 תמונות)

  1. 10 
  2. לעמוד הבא
  3.  [11-20]...[21-25]


עבור לתוכן העמוד